Apartament ne ''SARANDE'' 80m2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Albian Baci 04 Krr 23:12 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Sarande
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Apartament 80m2 ne katin e pare me pamje nga deti. Apartamenti ka 1 sallon, 1 dhome gjumi, 1 banje dhe ballkon me pamje te paster nga deti. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ndodhet prane ''Santa quaranta'' Resort, 50m nga plazhi.

Nr.15


Per me shum info kontakto ne :
tel: +38649404802 / +355674821265
viber* / WhatsApp*
email: albianbaci@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim