BANESA NE FUSHE KOSOVE

Shitet nga: Prona PLUS Sot 19:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

440 EUR   37 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Fushë Kosovë

Shiten dy banesa nga 72.3m2 me nga dy dhoma
Gjumi ,sallone kuzhine ,shpajz,teras gjinden NE katin e 6 -7 -te qmimi 440e/1m2 ,per katin e 6
Dhe 420e/1m2 per katine e 7
Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim