BANESA NE FUSHE KOSOVE PREJ 96.50M2, KATI I 7

Shitet nga: Prona PLUS 26 Mar 18:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

490 EUR

Numri i dhomave: 4
Sipërfaqe: 96.50 m2
Komuna: Fushë Kosovë
SHITET BANESA TREDHOMESHE NE FUSHE KOSOVE PREJ 96.50M2, KATI I 7 ```

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim