BANESA NE FUSHE KOSOVE

Shitet nga: Prona PLUS Sot 11:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

440 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten banesat ne fushe kosove
Te gjitha ne Kati -6 me dimensionte
78.53m2 ,79.8m2,61.4m2,75.8m2 ,92.5m2
Te gjitha me nga dy dhoma gjumi ,sallon me kuzhine ,banjo ,shpajz ,teras
Dhe banesa 57.3m2 me nje dhome gjumi
Sallon me kuzhine ,banjo,shpajz ,teras
Qmimi 440e per 1/m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim