BANESAT E GATSHME 58M2 (KATI 5) DHE 60M2 (KATI 2..

Shitet nga: Prona PLUS Sot 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Fushë Kosovë
SHITEN BANESAT NE NDERTIM E SIPER NE FUSHE KOSOVE AFER SHKOLLES MIHAL GRAMENO ME SIPERFAQE TE NDRYSHME PREJ 40M2 (KATI 3) DHE 85M2 (KATI 4).

BANESAT JANE TE GATSHME PER BANIM DHE TE LESHUARA ME QIRA.

470€/M2 60M2 (KATI 2) DHE 490€/M2 58M2 (KATI 5)

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim