BANESAT NE SHITJE 40M2 (KATI 3) DHE 85M2 (KATI 4..

Shitet nga: Prona PLUS 31 Dhj 23:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Fushë Kosovë
SHITEN BANESAT NE NDERTIM E SIPER NE FUSHE KOSOVE AFER SHKOLLES MIHAL GRAMENO ME SIPERFAQE TE NDRYSHME PREJ 40M2 (KATI 3) DHE 85M2 (KATI 4).

BANESAT JANE NE PERFUNDIM E SIPER.

450€/M2 40M2 (KATI 3) DHE 500 €/M2 85M2 (KATI 4)

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim