BANESAT PREJ 72.3M2 DHE 87.5M2 KATI 6

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Sot 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Fushë Kosovë
BANESAT NE SHITJE 72.3M2 DHE 87.5M2 KATI 6
LOKACIONI: FUSHE KOSOVE TE VIVA DHE QERDHJA E FEMIJEVE.
ÇMIMI: 450€/M2
VEREJTJE: DUKE U PERFUNDUARTek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim