BANESE ME MOBILJE 64M2 APOLLONIA FUSHE KOSOVE

Shitet nga: Prona PLUS Sot 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

37 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
SHITET BANESE ME MOBILJE 64M2, FUSHE KOSOVE, APOLLONIA . BANESA ESHTE NE KATIN E DYTE, ME PAMJE KAH LINDJA.
ÇMIMI ME MOBILJE-37000€

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim