BANESE NE FUSHE KOSOVE 95m2

Shitet nga: Shpëtimi Sot 10:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Fushë Kosovë
Urgjent shitet banesa ne Fushe Kosove me siperfaqe 95 m2. Banesa posedon 2 dhoma gjumi, sallonin me kuzhine, banjo, shpajz, si dhe terase me pamje nga rruga kryesore. Banesa gjendet ne katin VII ne rrugen kryesore Fushe Kosove-Peje (100 metra pertej rrethit). Banesa posedon te gjithe infrastrukturen sipas standardeve europiane, posedon leje ndertimi dhe kontrata mund te behet menjehere tek noteri. Banesa poashtu ka edhe pranimin teknike, ku pronësia mund te bartet menjehere ne kadaster (fleteposeduese dhe çertifikate te pronesise). Investitoret jane kompanite e mirenjohura BNT shpk & Agro Trade shpk (kompleksi Ultra San). Banesa eshte e gatshme per banim. Per me shume informata ju lutem kontaktoni ne keta nr. tel: 049/875-875 , 044/169-744
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim