BANESE NE SHITJE 85M² NE NDERTIM F.KOSOVE NE KAT..

Shitet nga: Prona PLUS Sot 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

34 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Fushë Kosovë
SHESIM BANESEN 83M² NE NDERTIM E SIPER NE KATIN E 6
NE RRUGEN KRYESORE PRISHTIN - FUSHE KOSOVE, NE DREJTIM PER FUSHË KOSOVË NE KRAHUN E MAJT 300M PARA RRETHIT TE FUSHE KOSOVES.
NDERTIMI PERFUNDON KAH FUNDI I VITIT 2014. PRANOJME NDONJE VETURE DERI 7000EU ME ÇMIM SIPAS MARRVESHJES.

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717
+377/ 045534717 (VIBER)
pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim