BANESE NE SHITJE TE VIVA 72.3M2 KATI 3 470€/M2

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Sot 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Numri i dhomave: 3
Komuna: Fushë Kosovë

BANESE NE SHITJE TE VIVA 72.3M2 KATI 3 470€/M2
LOKACIONI: FUSHE KOSOVE TE VIVA DHE QERDHJA E FEMIJEVE.
SIPERFAQJA E BANESES: 72.3M2
ÇMIMI: 470€/M2
VEREJTJE: DUKE U PERFUNDUARTek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim