BANESE TE SHKOLLA 55M2 KATI 1

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Prona PLUS Dje 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

470 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Fushë Kosovë
BANESE NE SHITJE TE SHKOLLA 55M2 KATI 1 470€/M2
LOKACIONI: FUSHE KOSOVE TE SHKOLLA MIHAL GRAMENO.
SIPERFAQJA E BANESES: 55M2
ÇMIMI: 470€/M2Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim