Banesën 64m në katin e parë Rr: Dardania

Shitet nga: Haki 11 Gsh 21:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 63.5 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesën e re te mobiluar. Sallon me kuzhin plus një dhomë e fjetjes. Shpajzi, banjo, ballkoni dhe korridori. Dyert e mira. Mobiljet e reja. Posedon nxemje qendrore.
Sip: 64 metra katror.
Kati i parë.
Rruga dardania afër shkollës mihal grameno.
Përkthimi i dokumentave bëhet menjëherë te noteri.
Çmimi 35000 € me mobilje, kuzhinë dhe dhomë të fjetjes.
KONTAKT: 044 447 885 - 049 273 117
VIBER: +386 49 273 117
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim