Banesa 114m2/4 dhomëshe ne lagjen Apollonia

Shitet nga: Leo 15 Gsh 12:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 000 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Lagjla Appollonia
Sipërfaqe: 114 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne lagjen Apollonia Fushe Kosove
Banesa eshte ne katin e 4 dhe ka 114 m2
Banesa ka 4 dhoma,

1 Dhome te dites me kuzhine e trepezari
3 Dhoma gjumi
1 banjo
3 ballkona

Banesa ka rrymen e lidhur me inventor, uje 24 ore gjithashtu ka edhe rezervarin e ujit,

shitet me moblilje edhe pa mobilje

apolloni
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim