Banesa 52 m2,Bresje.

Shitet nga: Lulzim Buzoku 14 Sht 13:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 52 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa ka dy dhoma,kuzhin me trapezari,banjo,si dhe dy ballkona,(edhe podrum),si dhe garazhe montazhe.
Qendrimin ditor dhe kuzhinen nga lindja e diellit kurse dhomen e gjumit ne perendim.
Gjindet ne objektin 4 hyrja e dyte ne katin e katert.
Banesat e bardha Bresje,afer ka ambulanten dhe shkollen fillore Daut Bugujevci.

Jemi banoret e pare te baneses dhe ende jetojm ne kete banese.
-Banesa posedon dokumentacion te rregullt te privatizimit,Extraktin e zones kadastrale te Fushe Kosoves.
-Te gjitha faturat e pagesat te rrymes,ujit,mbeturinave,telefonit,tatimit ne prone jane te paguara me rregull qe prej vitit 1989,dmth nuk ka borgj.
-Pronari shqiptar qe prej ndertimit edhe sot.(i njejti pronar).

e-mail adresa luli_bb@hotmail.com.
Me respekt Lulzim Buzoku.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim