Banesa 87m2. kati 7. 2 dhoma gjumi. E gatshme.

Shitet nga: Petriti 14 Gsh 11:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

405 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: mbrapa viva marketit
Sipërfaqe: 87 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë
banesa gjindet ne katin e 7.
posedon 2 dhoma gjumi.
qendrimin ditor dhe kuzhinen
ballkon
uji me rezervar.
2 lifta
shpajz
banjo
wc qmimi 405 euro per m2.
Marrveshja behet te noteri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim