Banesa 90m2 te rrethi ne Fushe Kosove

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AKS Agency 20 Pri 11:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 900 EUR

Numri i dhomave: 3
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet ne Fushe Kosove.
Banesa mdodhet ne katin i pare i banimit me siperfaqe prej 90 m2, e mobiluar cmimi 490 euro/m2
Banesa ka tri dhoma gjumi, sallonin me kuzhie, banjon , koridorin dhe shpajzin..
Lokacioni aferr rrethit ne qender te F.Kosoves.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim