Banesa e Chelsea Point

Shitet nga: Arnisa Xharra 19 Krr 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Rruga e Prizrenit, Chelsea Point
Sipërfaqe: 106 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Banesa me kualitet të lartë

Gjysem mobilizuar (Kuzhina, banjoja, korridorri, shpajzë dhe dollapat)

Banesa të regjistruara në kadastër - leje ndërtimore dhe leje pranim teknik
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim