Banesa ipet me qira te Interexi 50m2 qmimi i vol..

Shitet nga: Rilind krasniqi 19 Jan 09:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj me qera banesen ne Fushe Kosove te Interexi, lifti punon, banesa eshte e mobiluar ne tersi dhe ka kete renditje :

sallon me kuzhine
dhome gjumi
koridor
teras
banjo
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim