Banesa ipet me qira te interexi ne rrug kryesore

Shitet nga: Rilind krasniqi 23 Tet 21:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banesen me qira, e cila gjindet ne rrugen Prishtine-Fushkosove, tek INTEREX-i. Banesa gjindet ne katin e 6, ashensori punon, eshte e mobiluar ne teresi me mobilje shume te mira dhe ka kete renditje:

a.-sallon
b.-kuzhine
c.-2dhoma gjumi (njera ma shtrat dabell, kurse tjetra me 2 shtreter singell)
d.-banjo
e.-koridor
f.-1teras
Telefon:
045606661
Viber +38645606661


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim