Banesa ipet me qira te interexi

Shitet nga: Rilind krasniqi 19 Tet 16:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 58 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Leshoj banesen me qira, e cila gjindet ne rrugen Prishtine-Fushkosove, tek INTEREX-i. Banesa gjindet ne katin e 3, ashensori punon, eshte e mobiluar ne teresi me mobilje shume te mira dhe ka kete renditje:

sallon
kuzhine
1dhoma gjumi (njera ma shtrat dabell,
banjo
koridor
terasa

Jap dhe per afat te shkurt sa te ju konvenon me nejtur


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim