Banesa ne Fushe Kosove APOLLONIA

Shitet nga: Berat 11 Jan 16:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen 54 m2 ne lagjen Apollonia A20 ne Fushe Kosove.
Banesa ka 1 dhome dite me kuzhine, 1 dhome gjumi, koridori, banjo, dhe ballkon. Ndertimi eshte nga kompania Tregita, izolimi eshte shume i mire, gjate dimrit shume e nxehte dhe veres eshte e flladitshme.Banesa eshte ne katin e katert, ka lift. Ne keto ndertesa secila hyrje ka rezervuar 12000L, dhe furnizimi me uje eshte i sigurt. Ndertesa eshte ne forme katrore dhe shume mire e shfrytezuar. Kompleksi ka parking te mjaftueshem. Perkthimi behet menjehere. Cmimi eshte pa mobilje. Cmimi mund te diskutohet por jo shume.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim