Banesa ne Fushe Kosove

Shitet nga: isni 14 Shk 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 104 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa në kompleksin e banesave " APOLLONIA"
Banesa ndodhet në katin e shtatë dhe është shumë banesë luksoze .
Ky apartament ka këtë rënditje:
3 dhoma gjumi, Salloni me kuzhinë, banjo, WC, Shpajz, 2 ballkona.
Çmimi sipas marrveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim