Banesa ne Zonen Industriale Prishtin - Fush Kosov

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City Sot 12:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

59 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 88 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Banesa ne Zonen Indrustriale Prishtin - Fush Kosov.

Lokacioni: Kompleksi Simentronix

Siperfaqe 88 m2

Kati 5

Renditjet:

- 2 Dhoma Gjumit

- Sallon

- Kuzhin

- Banjo

- Koridor

- Teras

Posedon:

- Uj 24 or

- Parking para Objektit

- Parking Nentoksor

- 2 Lifta

- Sigurim Fizik dhe me Kamera 24 or

- Nxemje Qendrore

- Komplet e mobiluar

Çmimi 59.000 Euro

.
Agjencioni Prishtina City: 044 302 000

Facebook: agjencioni prishtina

Email: agjensioniprishtina@hotmail.com

Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim