Banese 50 m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: banesa 19 Shk 12:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

28 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen 50 m2, sallon me kuzhine, dhome gjumi, banjo dhe koridor, banesa eshte e mobiluar, ka uje 24 ore eshte katin e 6, ka lift me objektin euromed, per me shume info ne tel 044510453
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim