Banese ne Fushe Kosove

Shitet nga: fatmir 14 Dhj 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: f kosove
Sipërfaqe: 66.8 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten Banesat te Britana Homes jan afer perfundimit
me sipërfaqe 66.8 dhe 88.5 m2
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim