Banese prej 67m² me dy dhoma gjumi në Fushe Koso..

Shitet nga: driton 05 Shk 09:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 67 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa prej 67.39m² 2dhoma gjumi 1sallon dhe kuzhin 1teras 1banjo 1 garderob ose shpajz banesa esht ne fush kosov ne katin e 6 per info me shum tel.

044 598 598

+37744 316 888

049 424 115
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim