Banesen me sip 63m2, Kati i 1-re

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"HOLDING" 06 Pri 10:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesaen me sip..63m2, Kati i 1
Objekti "Cima Constraction"
Lokacioni mbrapa shf.Mihajl Grameno,
Objekti ka leje ndertimi dhe dhe eshte i ndertuar me infrastruktur bashkohore, park, lojra per femij, parking,
Banesa ka renditje shume funksionale,
Perbehet: dhome dite, kuzhine, koridor, 1 dhoma gjumi, wc, banjo , ballkon,
Posedon ambient relaksues parkun, kendin e lodrav,
Banesa ka pamje nga lindja,
Perkthimi te Noteri,
Qmimi: 550€/m2, ju mirepresum

PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING


AGJENSIONI PER PADUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055

AGJENSIONI"HOLDING":
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim