SHITËN BANESAT NË FUSHË KOSOVË

Shitet nga: IShqipe agency 10 Jan 18:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 112 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Fushë Kosovë
Banesë në shitje afër Super Marketit '' Viva Fresh Store''
Posedon 50m² është e gatshme për banim ndodhët në katin nr: 5 .
Perbehët nga kjo rënditje:
I Dhomë Gjumi,l Sallon me Kuzhinë,I Banjo dhe Balkon. Qmimi është 24.000€ i Negociushëm.

Banesë ne Shitje të "Murebesti"e cila ndërtohët në Korrik 2018. Gjëndet në katin nr:5
Posedon 56m2 e cila kategorizohët me ketë rënditje:
l Dhomë Gjumi
l Sallon me Kuzhinë
l Balkon
Dhe Një Banjo.
Qmimi është 25.000€ i negociushëm.

Banesë në shitje afër Stacionit Policorë.
87m2,kati nr:8 Lifti është funksional.
Është e gatshme për banim e Noterizuar.
Il Dhoma Gjumi
Sallon më Kuzhinë
Banjo
Shpajz
Dhe balkon.
Qmimi 420€ për metër Katrorë.

Banesë në shitje afër Shkollës "Mihal Grameno"
97m2 e Mobiluar e cila është e ndertuar nga kompania "Cima" është me "Fletë poseduse"
Il Dhoma Gjumi
Sallon më Kuzhinë
Banjo
Shpajz
Dhe Balkon.
Qmimi është 500€ për metër Katrorë.

Banesë në Shitje afër "Rrethit"
101m2 kati nr:6 është e gatshme për banim
Me" fletë poseduse"
Ill Dhoma Gjumi
Sallon me Kuzhinë
Banjo
Shpajz
Dhe Balkon.
Qmimi 450€ për metër katrorë.
Numrat kontaktues janë në dispozicion nga ora:08:00-18:00
044 199 309
049 705 464
Viber:+38649 705 464
Email:ishqipe.agency@hotmail.com
Për Ofertat e tjera të cilat i posedojm mundë ti shikoni në Linkin "Merrjep"
Dhe në Facebook:Agjensioni për Patundshmëri iShqipe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim