SHITEN BANESAT NË FUSHË KOSOVË

Shitet nga: ishqipe agency 24 Krr 13:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

420 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Fushe Kosove
Sipërfaqe: 112 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Fushë Kosovë
ll Banesa në shitje afër Super Marketit '' Viva Fresh Store''
Posedojne 50m² te cilat janë në perfundim të ndërtimit ndodhën në katin nr: 5 dhe 7.
Përbehën nga kjo rënditje:
I Dhomë Gjumi,l Sallon me Kuzhinë,I Banjo dhe Balkon. Qmimi është 24.000€ i Negociushëm.

Banes ne Shitje afër Komunes cila është e Mobiluar. Gjëndet në katin nr: 3
Posedon 50m2 e cila kategorizohët me ketë rënditje:
l Dhomë Gjumi
l Sallon me Kuzhinë
l Balkon
Dhe Një Banjo.
Qmimi është 25.000€ i pa negociushëm

Banesë në Shitje 70m2 në katin nr: 4 Objekti Ndërtohët në Korrik 2017.
Kategorizohët me ketë rënditje:
I Dhomë Gjumi
l Dhomë e Vogël për Femijë
I Sallon me Kuzhin
I Banjo
Dhe një Balkon.
Qmimi është 30mijë Euro i (Negociushëm)

Banes në Shitje afër Super Marketit "Viva Fresh Store" nga Kompania " Naki Trade"
68m²,nè katin nr:8
Objekti është në perfundim të punimeve
Kategorizohët me ketë rënditje:
I Dhomè Gjumi
I Dhomë Gjumi për Femijë
I Sallon me kuzhinë
I Banjo
Dhe një Balkon.
Qmimi është 400€ Metri Katrorë

II Banesa në Shitje afër Super Marketit " Viva Fresh Store"
Posedojn 66m2 në katin nr:1 dhe 3,objekti është në perfundim të ndërtimit.
Kategorizohën me ketë rënditje:
I Dhomë Gjumi
I Sallon me kuzhinë
I Banjo
I Balkon
Dhe Podrum.
Qmim është 27.000€

Banes në shitje të Marketi "Viva Fresh Store" 75m2
Kategorizohët me ketë rënditje:
II Dhoma gjumi
I Sallon me Kuzhinë
I Banjo
Dhe Balkon.
Qmimi është 420€ për metër katrorë.
Numrat Kontaktues:
044 199 309
049 705 464
Viber:+38649 705 464
Email:ishqipe.agency@hotmail.com
Për Ofertat e tjera të cilat i posedojm mundë ti shikoni në Linkin "Merrjep"
Dhe në Facebook:Agjensioni për Patundshmëri iShqipe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim