SHITEN BANESAT NE F.KOSOVE NE RRUGEN KRYESORE

Shitet nga: Naseri Sot 17:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten 2 banesa ne katin e 1 136m2 si dhe ne katin e 5 100m2,ne rrugen kryesore afer Murebestit. Posedojme lejen nga komuna e Fushe Kosoves dhe ka parkingje nentoksore per banor,uje 24ore me 4 bunare te hapuna,24ore ngrohje,2 lifta dhe termoizolim. Banesat jane ne perfundim e siper.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim