SHITEN BANESAT NE FUSHE KOSOVEB

Shitet nga: Prona PLUS Sot 14:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

460 EUR

Numri i dhomave: 2
Komuna: Fushë Kosovë
SHITEN BANESAT NE FUSHE KOSOVE NE NDERTIM E SIPER ME SIPERFAQE TE NDRYSHME PREJ 71.6m2, Kati 3;
Dhe.72m2 kati 5
me nga dy dhoma gjumi sallone me kuzhine
Shpajz ,teras,banjo


460/M2

Tek kërkimi: shtypni “045534717”, pastaj prek komandën "KËRKO" dhe do të hapen të gjitha ofertat e Agjencisë Prona PLUS.

Prona PLUS
+377/ 045534717 (VIBER)
+377/ 044199993
+386/ 049199993
e-mail: pronaplus@hotmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim