SHITET BANESA NE F.KOSOVE NE RRUGEN KRYESORE

Shitet nga: Sot 06:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa ne katin e5 100m2,ne rrugen kryesore afer Murebestit. Posedojme lejen nga komuna e Fushe Kosoves dhe ka parkingje nentoksore per banor,uje 24ore me 4 bunare te hapuna,24ore ngrohje,2 lifta dhe termoizolim. Banesat jane ne perfundim e siper.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim