SHITET BANESA NE FUSH KOSOV AFER POLICIS

Shitet nga: Prishtina e Re Dje 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: FUSH KOSOV
Sipërfaqe: 86 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë
SHITET BANESA NE FUSH KOSOV AFER STACIONIT TE POLICIS
BANESA ESHT NDERTIM I RI GJINDET NE KATIN E 7 DHE KA 86M2
ME KET RENDITJE
SALLON+KUZHIN
2 DHOMA GJUMI
BALLKON
BANJO
SHPAJS
TERAS
QMIMI 450euro M2 DISKUTUSHEM
TEL:044889854/049889854
viber+37744889854
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim