Sallon me kuzhin + 2 dhoma të fjetjes

Shitet nga: Haki Sot 16:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

39 500 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Salloni me kuzhin + 2 dhoma të fjetjes, 2 ballkona, shpajz, banjo, korridor.

Kati i katërt, hyrje nga dy anë të objektit, 2 lifta, objekti ka bunar dhe hidrofor dmth uj nonstop.
41000. Çmimi i diskutueshëm.
Në rrugën kryesore. 20 metra ngat postës.
044 447 885 - 049 273 117
Viber: +386 49 273 117

Shes edhe banesën tjerër 69 metra katror Salloni me kuzhin + 1 dhomë e fjetjes, ballkoni, shpajzi dhe banjo. Në të njëjtin objekt. Në katin e katërt. 29500€. I diskutueshëm.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim