Shes Banese me flet poseduese 113m2 ne kati 8

Shitet nga: Burim 17 Jan 22:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen me 113m2 ne katin e 8 te mobileri Hajdini e cila ka nje organizim shume te mire ka 2 dhoma gjumi, nje hapsir te veqant per garderob dhe hekurosje, pamje nga lindja.
per info shtes te interesuarit mund te me kontaktoni ne +38649231894 viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim