Shes Banese me flet poseduese 92m2 ne kati 1

Shitet nga: Burim 13 Krr 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 92 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesen me 92m2 ne katin e 1 te mobileri Hajdini e cila ka nje teras te madhe jasht siperfaqes e cila hyn ne kalkulim dhe ka dy dhoma te medha gjumi per info shtes mund te me kontaktoni ne +38649231894 viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim