Shiten Banesat ne Qender te F,Kosoves

Shitet nga: Burim Dje 12:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesat me siperfaqe te ndryshme ne kate te ndryshme ne lokacion shume te mire mbrapa (mobileri hajdini) me perzgjedhje te kualitetit te lart te materialeve te cilat mund ti perzgjidhni vet ngjyrat, dimensionet dhe menyren e vendosjes se tyre.
Tipet e banesave jane:
50m2
75m2
80m2
90m2 dhe
96m2
Per detaje rreth ofertes mund te me kontaktoni ne
+38649231894 viber.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim