Shitet Banesa Eksluzive ne Fush Kosove - Kodi 0692

Shitet nga: Agjencioni Prishtina City 04 Sht 11:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

86 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Perbal Kolegjit AAB
Sipërfaqe: 125 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Interfon
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet Banesa Eksluzive ne Fushe Kosove - Kodi 0692
Lokacioni: Perball Kolegjit AAB
Siperfaqe: 125 m2
Kati 3
Renditjet:
- 1 Sallon 50 m2
- 2 Dhoma gjumit
- 1 Dhome me Banjo
- 1 Banjo te perbashket
- 1 Kuzhinë
- 1 Trepezari
- 2 ballkona
- Hapësirë komode e korridorit
- Enterieri i baneses eshte ekskluziv, i punuar me dekorime klasike dhe moderne
- Dyert e brendshme jane dyer te bardha kualitative te dekoruara, te prodhuesit slloven Lesna.
- Te gjitha dritaret e baneses jane me roleta.
- Qermamika e banjove eshte qeramike e klasit te pare, te prodhuesit italian.
- Banesa ka ngrohje qendrore, korridori ka ngrohje edhe ne dysheme.
- E tera hapesira e baneses ka pajisje te klimatizimit.
- Banesa ka te insaluara edhe pajisjet modern të alarmit te sigurise, pajisje keto Wireless (pa kabllo).
- Interneti Wireless dhe televizioni kabllor jane të instaluara ne te gjitha dhomat e baneses.
- Banesa eshte e mobiluar me mobile bashkekohore te prodhuesve te njohur italian.
Çmimi: 86.000 euro (me mobile)
Agjensioni Prishtina City: 044 302 000
Facebook: agjensioni prishtina city
Email: agjensioniprishtina@hotmail.com
Web: www.prishtina-city.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim