Shitet banesa 97m2, kati 2 dhe 4, Fushe Kosove

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni Dion 20 Tet 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

500 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 97 m2
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten banesat e reja 97m2, kati i 2 dhe 4 afer shkolles " Mihail Grameno" Fushe Kosove. Banesat jane ndertim i ri, me dokumentacion te rregullt, me
kontrate te Noteri dhe regjistrohet ne Kadaster.
Banesat kane kete renditje hapesirash:
- dhome e dites me kuzhine
- 2 dhoma te gjumit
- shpajzi
- banjo
- ballkon
Qmimi per katin e 2-te eshte 550 euro per m2, i diskutushem. Per katin e 4-te eshte 500 euro per m2, i diskutushem.

Agjensioni DION
agjensioni-dion@hotmail.com
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +37744147956
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim