Shitet banesa e mobiluar 85 metra

Shitet nga: Haki 16 Gsh 11:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

36 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 84.75 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Shes banesën të mobiluar në rrugën dardania. Udhës së çerdhes, udhës së shkollës mihajl grameno.

Sipërfaqja: 84.75. Metra katror.
Kati: 7
Ujë i pijshëm 24 orë
Lift.
Dokumentacioni i plotë, përkthimi bëhet menjëher tek noteri.
Kuzhina dhe mobiljet ju vijnë krejt me qit çmim.
Çmimi: 37000 €.(Me kuzhin me mobilje)
415 € metri katror.
Kontakt: 044 447 885 - 049 273 117
Viber: +386 49 273 117
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim