Shitet banesa ne Fush kosove te rrethi

Shitet nga: Begu 19 Tet 14:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 104 m2
Komuna: Fushë Kosovë
shitet banesa ne fush kosove te rrethi 85 m2 ne katin e 7 me renditje Salloni i madh , kuzhina, dy dhoma gjumi,banjo dhe ballkoni Cmimi 41.000 e

Gjithashtu shitet banesa 111m2 ne katin e 8 pent haus me renditje salloni, kuzhina, dy dhoma gjumi, dy banjo, dhe dy ballkona ku njeri ballkon eshte i madh me dimenzione te nje dhome Cmimi 43.000 e
Begu +377 44 911 357
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim