URGJENT Shitet Banesa ne Fushe Kosove APOLLONIA

Shitet nga: Berat 21 Qer 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 54 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë
Komuna: Fushë Kosovë
Shes urgjent banesen 54 m2 ne lagjen Apollonia A20 ne Fushe Kosove.
Banesa ka 1 dhome dite me kuzhine, 1 dhome gjumi, koridori, banjo, dhe ballkon. Ndertimi eshte nga kompania Tregita. Banesa eshte ne katin e katert, ka lift. Banesa eshte ne forme katrore dhe shume mire e shfrytezuar. Kompleksi ka parking te mjaftueshem. Perkthimi behet menjehere.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim