shitet Banese ne Fushe Kosove

Shitet nga: banesa 26 Mar 03:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 50 m2
Për vendbanimin: E mobiluar
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet banesa 50 m2, ne katin e 6, ne objektin euromed te shkolla Mihajl Grameno, banesa shitet komplet me mobile ose pa mobile, ka sallonin me kuzhine, nje dhome gjumi, banjo dhe koridor, per me shum info 044510453, qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim