TENDA ME QIRA NE PRISHTINE F.KOSOVË KASTRIOT 044..

Shitet nga: Xhabir Jashari Dje 10:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
JAPIM TENDA (SHATORRA ) TAVOLINA KARRIKA ME QIRA PER DASMA ;SYNETI Muzik Panaire SI DHE PER QDO FESTE DHE AHENG FAMILJAR TENDAT JAN TE MADHESIVE 4x6 4x8 5x8 5x10 6x12
TENDAT SHATORA JANE ME NDRIQIM TRANSPORTI DHE MONTIMI BAHET AUTO MATIKISHT GRATIS
PER CILESINE KORREKTESIN DHE SINQERITET JU LUTEMI KONTAKTONI NE
TEL.044 213 036 dhe 049 213 036
Ne Facebook TENDA ME QIRA
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim