Urgjent! Shtepi prej 100m2 ne Fushe Kosove

Shitet nga: Feti 07 Tet 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 300 EUR   18 499 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: bresje
Sipërfaqe: 100 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Nuk ka
Komuna: Fushë Kosovë
Shitet shtepia ne Bresje,Fushe Kosove.
Shtepia ka temelin dhe eshte e murosur komplet me nje plan te ri dhe me shume ndricim.
Poashtu ka 3 ari truall.
Pronari eshte shqipetar.
Perkthimi i menjehershem.
Shtepia eshte ndertuar ne vitin 2014 me material te kualitetit te larte.Qmimi i diskutueshem.
Per me shume mund te kontaktoni ne nr te telefonit (jo permes sms).
Viber: +38649669192,ju lutem kontaktoni prej ores 15:00 deri ne 22:00

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim