Dy shtëpi me 5 ari truall në Fushë Kosovë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Agjensioni M1 Dje 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

135 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Fushë Kosovë
Sipërfaqe: 180 m2
Numri i kateve: 1 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten dy shtepi me gjithsej 5 ari truall te perbashket në Fushë Kosovë, te ambullanta.
Shtepitë janë një katshe dhe kanë siperfaqe njera 78m2 tjetra mbi 100m2.
Çmimi: 135 000€

Agjencioni M1
www.m1realestate-ks.com

045 999 986
044 445 803
049 643 293
e-mail: m1.agjencion@gmail.com
facebook: Agjencioni M1
adresa: Rr. Garibaldi nr. 13, afer Hotel Grandit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim