Dy shtepi

Shitet nga: Florim syla 12 Mar 12:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Adresa: Shiten dy shtepit ne fush kosov
Sipërfaqe: 00 m2
Numri i kateve: 2 kat
Për vendbanimin: Garazh, Sobë / Kaminë, Ndërtesë e re, Shtëpi e veçuar, Rinovuar, E mobiluar
Zgjidh ngrohje: Tjetër
Komuna: Fushë Kosovë
Shiten dy shtepi jan ne nje oborr per me shum informacione rreth shtepive dhe qmimit na kontaktoni ne numrat mund te na shkruanie dhe ne vibe. Shtepit gjenden ne fush kosov afer stacionit te trenit +41762059821. 045297519
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim