MOLER PROFESIONIST 0.50 m² 044 87 87 28

Shitet nga: Afrim 20 Shk 18:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Fushë Kosovë
OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE TË MUREVE 0.50 m² OFROJM SHERBIME PËR NGJYROSJEN E BANESAVE SHTËPIJAVE LOKALEVE ZYREVE ETJ KEMI NJË EKIP SHUM TË MIR ME PËRVOJ PUNE MBI 20 VJET PO ASHTU NUK BËJM PIKJEN E DYSHEMES SANITARIS APO MOBILEV TJERA TË GJITHA IZOLOHEN DHE NUK MUNDEN ME U PIK PO ASHTU PUNOJM FASADA TË MBRENDSHME KNAUF LLAQE ETJ NA KONTAKTONI EDHE DO BINDENI NË SHERBIMET TONA JU MIRPRESIM
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim