MOLER RENOVIME KNAUF GLET FASADA ETJ

Shitet nga: AFRIMI 25 Shk 17:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2,5
Adresa: Prishtinë
Sipërfaqe: 86 m2
Numri i kateve: 1 kat
Zgjidh ngrohje: Qendrore
Komuna: Fushë Kosovë
OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV ,ZYREVE DHE DEPOV JEMI EKIP SHUM I MIR NË NGJYROSJE PUNËT I KRYEJM ME PËRKUSHTIM TË LART DHE PUNËT KRYHEN SHPEJT DHE MIR KEMI PËRVOJ PUNE MBI 20 VJET NUK BËJM PIKJEN E DYSHEMES APO TE GJË SENDEV TJERA NUK KENI NEVOJ TË LESHONI BANESËN APO TË LARGONI MOBILET NGA BANESA TË GJITHA I MBULOJM DHE NUK KAN MUNSI MU PIK KSHTU QË NUK KA MBETUR GJË TJETËR VETËM TË NA LAJMRONI DHE BANESA APO SHTËPIJA JUAJ DO TË NGJYROSËT SHPEJT MIR DHE LIR .
KNAUF
DEKORIM ME KNAUF
FASADA STRUKTURALE DHE TË THJESHTA
GLET
RIPARIM TË GLETIT KU ËSHTË I DËMTUAR
LLAQE
IZOLIM I MBRENDSHUM ME STIROPOLL
RREGULLIMIN E KORNIZAVE TE DRITARES DHE DERES.
GJINDEMI NË PRISHTINË
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim